Tüm Saç Renkleri

Küllü Platin Saç Renkleri


Küllü platin saç boyaları en açık sarı tonların .1 olanlarıdır. Dolayısı ile 12.1, 12, 01, 9.1, 11.1 gibi numaralar alır. Her boyanın tonları farklıdır tabii ki ama ortak nokta çok açık sarı, küllü (yani açık gri) tonların karışımı olmalarıdır. Uygulaması ve bakımı kolay bir saç değildir. Yüzünüzü soluk göstereceğinden sizi de yaşlı gösterebilir özellikle beyaz soluk tenli bayanlara önermiyorum. Yaşı 25’den küçük olanlara ve 35’den yüksek olanlara da pek önermiyorum. Sizi 5 yaş büyük gösterir en az.  Sizler için farklı renk tonlarında Küllü platin saç renklerini derledim. Sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.
ash_blonde-11platin_sari-15 platin_sari-13 platin_sari-11

platin_sari-9 platin_sari-4
ash-blode-10132 ash-blode-85 ash-blode-104 ash-blode-88

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

8.resimdeki kızın saç rengi süper işte istediğim ton dedim,ama boya numaraları yazmadığı için üzgünüm şuan 🙁

Cevapla
refiye altındiş  -  23 Mart 2018 / 15:53

merhaba voila 9.1 kullanıyordum fakat bulunduğum yerde artık bulamıyorum konu hakınnda yardımcı olabilirmisiniz saygılar

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et