Tüm Saç Renkleri

Küllü Ombre Renkleri

Küllü saç renkleri aslında saç boyalarında ash dediğimiz küllü ( koyu gri) saç renginin saçta yer almasıdır. Çok doğal göründüğü, kullanımı, boyaması kolay olduğu ve pek çok istenmeyen saç rengini kapattığı için bu saç rengi çok tercih edilir. Küllü saç rengi kumral saçlarda doğal olarak vardır. Sizler için kumral saçlar ile ombre yapılan saç modellerini derledim. Beğendiğiniz saç rengini sorabilirsiniz.ash-ombre-16 ash-ombre-17 ash-ombre-18 ash-ombre-19

ash-ombre-20 ash-ombre-21
ash-ombre-22 ash-ombre-23 ash-ombre-24 ash-ombre-25 ash-ombre-26 ash-ombre-27
ash-ombre-28 ash-ombre-29 ash-ombre-30

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Ela geyik  -  2 Ocak 2016 / 20:48

5.sac renginin boyaları nedir ?çok beğendim yapmak istiyorum.gri olan saç uçları beyaza kacmis .Gümüş var ama diğer renk nedir?

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et