Tüm Saç Renkleri

Kuaförlük Kalfalık Belgesi Alma Süresi

kuaforSoru: uzun yıllardır kuaförde çalışmama rağmen çıraklık ve kalfalık eğitimi almadım. Sınava girip kalfalık belgesi alabilir miyim ?

Cevap: değerli arkadaşım kalfalık belgesi için 6 yıl ustalık için 5 yıl sigorta gerekmekte bunlar yoksa af çıkmasını bekliyeceksin veya haftada bir okula geleceksin okumak zor degil okul 1.dönem 3.5 ay yani 15 gün 2.dönem 3 ay yani 13 gün gözünüzde büyümesin ilerde belgesiz cok sıkıntı çekebilirsin

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et