Tüm Saç Renkleri

Krepe Tarağı ve Fırçası

Krepe tarağı profesyonelliğinize göre farklı türlerde olmakta.  Krepe Saç fırçası ise daha çok saçları ince ve sık olmayan bayanlar içindir. Krepe tarağı gür saçları olan bayanlar için idealdir.

Krepe tarakları saçlarınızı krepe yapabilmek için kullanabileceğiniz aparat. Bir tarafı saç ince ince ayırabilmenizi sağlayacak olan ince metal çubuktan oluşur. diğer taraf ise  çok sık aralıklı ve incecik dişler bulunan tarak kısmıdır.

Fiyatları ucuz 2.5 tl  her yerde satılıyor.

Krepe’nin nasıl yapıldığı ile ilgili video için  TIKLAYINIZ

Krepeli Saç Modelleri

Krepe saç modelleri21413_1img_71591

krepe_taragikrepe_taragi_1

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et