Tüm Saç Renkleri

Krepe Nedir?

Krepe; Saçlarınızı birbirinden ayırarak kabarmış bir görüntü sağlayan uygulama olarak tanımlayabiliriz. Özellikle topuz şekillerinde saçı kabartmak için kullanılanılır.  Krepe yapılışı biraz tecrübe istese de zamanla kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle 80 li yıllarda zirve yapan bu saç modelleri ile tanınan Türk ünlülerin başında Ahu Tuğba, Zeki Müren, Semra özal gelebilir. 

Krepe Saçlar Kime yakışır?

Krepe saçlar daha çok dolgun ve orta uzunlukta saçları olan bayanlara yakışır. Özellikle yaşı olgun 35-40 yaşlarında ki bayanlara daha çok yakıştığını söyleyebiliriz. Yaşınızı daha büyük göstereceğinden küçük yaştaki kızlara pek tavsiye etmiyoruz. Bu saç modelinde giyim tarzınızda biraz gösterişli olması saç ile uyumlu olmanız açısından önemli.

Krepe’nin nasıl yapıldığı ile ilgili video için  TIKLAYINIZ

Krepeli Saç Modelleri

Krepe saç modelleri

krepeli-sacsemra-ozal-saczeki-muren-9_347723_bigahu-tugba-sac

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et