Tüm Saç Renkleri

Krem Göz Farı Nasıl Sürülür?

Bir çok çeşidi olan farın bu yazımızda sizlerle krem far olan sürülmesi oldukça kolay tam bir yaz kozmetik parçası olan çeşidini tanıtacağız. Makyajın en önemli adımlarından olan göz makyajını doğru yapmanın ilk önemli adımı göz rengine göre doğru far seçimidir. Göz rengini ön plana çıkarmak için zıt renkler kullanılmalıdır. Dolayısıyla, mavi veya yeşil gözlere sahip olanlar kahve tonlarına, kahverengi gözlere sahip olanlar ise biraz daha canlı renklere yönelmelidir. Buğulu göz makyajı neredeyse tüm göz rengi için uyumludur ancak önemli olan bu makyajın doğru anlarda kullanılmasıdır.

8d9cf25a3cb70a6de8463394cfa5874a oriflame_ad6229de-45c5-4238-89dd-7d7b31847aac_4

http://www.youtube.com/watch?v=iwYn4UsdnAA

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et