implant
Tüm Saç Renkleri

Koton 2015 Bayan Ceket modelleri

Koton‘da hayal kırıklığına uğradığım bir başka kategori, Koton’nun 2015 Koleksiyonundan ceket modelleri hem son derece sınırlı sayıda hemde 3 model hariç tasarımlar kötü. Alttaki ceketin ütülenmemiş olduğunu görmüşsünüzdür sanırım. Koton 2015 senesi için büyük hayal kırıklığı yarattı bende diyebilirim. Ceketleri satın almak için Koton mağazalarına uğrayabilirsiniz. Resmi internet sitesinden inceleyebilirsiniz.koton-2015-ce1 koton-2015-ce2 koton-2015-ce3 koton-2015-ce4

koton-2015-ce5 koton-2015-ce6

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et