Tüm Saç Renkleri

Koton 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Koton 2014 yılı sonbahar ve kışı için hazırladığı koleksiyonunu tanıtan markalardan birisi oldu. Bu yıl Koton modasında stil sahibi özgürlüğüne düşkün bayanların tarzını yansıtmış. Koton yeni koleksiyonunda şehirli kadının modasını sokak çekimleri ile bizlere tanıtıyor. İçeriğiyle oldukça bağlantılı bu tanıtım oldukça başarılı görünüyor. Tıpkı koleksiyonundaki parçalarda olduğu gibi.

koton-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu koton-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu1 koton-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu2 koton-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu3

koton-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu4 koton-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu5
koton-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu6 koton-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu7 koton-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu8 koton-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu9

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et