Tüm Saç Renkleri

Kolay saç şekillendirme

Dışarı çıkarken saçlarınıza farklı bir şekil vermek isteyenlerden misiniz? Eğer saçlarınız dalgalı ya da kıvırcıksa seramik tabanlı bir düzleştirici ile saçlarınızı dümdüz yapabilirsiniz. Hafif dalgalı bir saç istiyorsanız saçlarınızı yıkadıktan sonra bego ile kurutarak saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Aynı zamanda saçlarınıza dalga yapmanın çok farklı yöntemleri de mevcut. İşte bu teknikleri kolay saç şekillendirme albümümüzde paylaşıyoruz.

 

40010_shc_pr_motiv8_v3-1 195900_6bbc 220505 b_hamile_sacjpg

blitzfrisuren_seyfrieds_280x360 fotoğraf0044
how-to-curl-your-hair-with-a-straightener images (1) images kalici-fön madonnarevlon sac-duzlestirme
sac-premier-krom-kapli-kurutma-sac-kurutma-makinasi-116396_4_1 salarasudalgasnaslyaplr (2) sliczne-fryzury-45_large su_dalgasi-320 su-dalgasi-nasil-yapilir-4 maşa saç şekil 2013 0163 26872

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et