Tüm Saç Renkleri

Koenzim q10 Nedir

koenzim-q10Soru: Koenzim q10 Nedir, Özellikle son zamanlarda çok duyuyorum bir antioksidan olarak kullanıldığını çok duydum ama tam olarak ne için kullanılır, kimler kullanmalı ve en önemlisi yan etkileri nelerdir.

Cevap:  Sitemiz bayanlara yönelik olduğu için özellikle Koenzim q10 cilt bakım ürünlerinde bir antioksidan olarak da kullanıldığını açıklayalım ama bunun yanında en önemli kullanım alanı kapsül şeklinde günlük olarak alınmasıdır.

Bununla birlikte 1000mg/gün harbiden anti-aging için kullanılmakla birlikte oldukça pahalı olması nedeni ile tanınıyor. organik, doğal, yağda çözünen vitamin (benzeri) madde’nin bilinen bir yan etkisi yok.

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et