Tüm Saç Renkleri

Koç Kadınını Çekici Kılan Özellikleri

mariah_carey

 

 

 

 

 

 

 

Koç burcu ateş elementine aittir. Haretli, gösterişi ve fiziksel özellikleri ön planda tutmayı seven koç kadınları cesaretli olmaktan, iddalı görünmekten hoşlanırlar. Koç burcu kadını ayrıca kıyafetlerinde de gösterişi sever, dar kesim mini etekli elbiseler onlara göredir.

  1. Koç burcu kadınının en önemli fiziksel özelliği gözlerinde , kirpiklerinde ve bakışlarında yatar.
  2. Duruşu net, dik omuzları ile meydan okuyor havasındadırlar.
  3. Erkekler için en çekici özelliği kolay elde edilebilir bir havasının olmayışıdır.
  4. Ayrıca asidir koç burcu kadını, tartışmalarda eğer kendisini haklı görüyor ise tüm dişiliği ve gücü ile saldırır bu onun güçlü yapısını ve kolay kolay yenilmemesinin bir özelliğidir.
  5. Kendine son derece güvenen koç kadınları, temelde yatan bazı kompleksilerini erittiği taktirde son derece öz güven sahibi bir kadın izlenimi verir. (kilo sorunu, boy sorunu, ya da cilt problemleri gibi)
  6. Koç kadını için cesaret ne kadar önemli ise güvende o kadar önemlidir, mantıklı hareket etmesi, duygularına hemen kapılmayaşı ve bunu belli etmemeleri erkekleri etkiler.
  7. Koç kadını ne istediğini bilen yapısı ilede çekiciliğini arttırır. Güçlü, ne istediğini bilen, gösterişli erkekleri tercih eder.
  8. Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmesini bilen koç kadınları özellikle dürüst ve açık sözlü olmaları ile de ilgiyi üzerinde toplar.
  9. Son olarak genç kalmasını başarabilen koç kadınları cinsel hayatlarında da sevgilisine tutku ile bağlıdır.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

2 yorum

Neden oglak burcu nun özellikleri yok:-(

Cevapla

Oğlak burcunuda yayınlayacağız sevgiler.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et