Tüm Saç Renkleri

KOÇ Burcu Kadını Saç Modelleri

koç burcu kadını saç modelleri 1

Koç kadını kızıl gezegen Mars’ın ve altın pırıltılar saçan Güneş’in etkisi altındadır. Bu yüzden çoğunlukla kızıl saçlar ve altın pırıltılar içeren koyu saç renkleri karakterleriyle örtüşür. Koç kadını aktif ve özgür olduğu için pratik ve özgür saç modelleri onlara göredir. Özellikle kısa ve hareketli olan saçlarla, uzun saçlılar için at kuyruğu modelleri.. Koç kadını Nurgül Yeşilçay..

KAYNAK:  http://www.astroturkiye.com

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et