Tüm Saç Renkleri

Kızıl Saçlı Bayanların Karakter Özellikleri

kizil-farklı-sac-renk-5Kızıl saçlı Bayanlar’da tıpkı sarışın bayanlar gibi, iddalı olmayı, fark yaratmayı ve ilgi çekmeyi severler, Çocuk ruhlu olan bu bayanlar biraz melenkolik yapıda olmalarına rağmen kalpleri tertemizdir. Kimseye zarar vermek istemeyen bu tarza sahip bayanlar genellikle kendilerine dönüktür, hayal kurmayı severler ama hayalci değillerdir, idealleri peşinde koşan, tuttuğunu koparan ama fazla kırılgan yapıya sahiptirler. Kızıl saçlı bayanlar daha uçuk kaçık, farklı tipte erkeklerden hoşlanırlar, gizemli insanlar ilgisini çeker ancak kalbinin kırılmasını istemediğinden ilişkilerinde öncelikle güvene önem verirler.

 

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et