Tüm Saç Renkleri

Kızıl Saçın Akmasını Nasıl Engelleriz?

kizil-sac-renkleri-ve-modelleri15Soru : Merhaba, arkadaşlarımın yaşadığı sorunu ben de yaşamak istemiyorum. Saçlarımı kızıl renge boyamak istiyorum kendim. Ama Kızıl saç çok akıyor diyorlar. Akmasını nasıl engeler yada azaltırız. Daha uzun süreki kızıl kalmasını nasıl sağlarız, Teşekkürler.

 

Cevap: Kızılların akmaması için yada daha kalıcı olmasını sağlamak için zemin saç eğer açık tonlar sarıya yakınsa boyaya başlamadan önce açık bakır tonlarda az miktarda sıkıp ve bunu oksidan perhidrol kullanmadan sadace sıcak suyla karıştırıp saça cila gibi sürün (pikmentleme işlemi) daha  sonrasında kullandığınız boyanın kontrst boya olmasına dikkat edin, akma süresi uzayacak daha kalıcı olacaktır. koyu tonlara kızıl yapıyorsanız açma işleminde renkli oryal kulanmaya ve fazla açmamaya özen gösterin daha kalıcı olacaktır.

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et