Tüm Saç Renkleri

Kızıl Küt Saç Kesimleri

Saçlarında kızıl renk boyayı seven bayanlar için küt (bob) saç kesimi modellerini sizler için derledik. Kızıl saç renginde uzun saçlardan ziyade kısa saç kesimi daha çok tercih ediliyor bunun nedeni kızıl saçın fazla parlak, dillat çekici ve ideealı olması, buda uzun saçlarda abartıya ve sevimsizliğe neden oluyor. O nedenle uzun saç kesimi olan bayanların kızıl saç tonları kullanmalarını pek tavsiye etmiyoruz.  Oysa kısa saç kesimlerinde kızıl tonlar son derece yüze güçlü bir renk yansıtmakta.
kizil-farklı-sac-renk-5kizil-farklı-sac-renk-3kizil-farklı-sac-renk-12014-kizil-sac-modelleri3

saç-renkleri.kızılkızıl kısa saç modelleri
kızıl-sac-modelleri-13rihanna küt kızıl saç 2012en-güzel-kızıl-saç-renkleri2015-bob-35 2015-bob-31 2015-bob-24

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et