Tüm Saç Renkleri

Kızıl Kahverengi Saç Renkleri

Kızıl Kahverengi saç renkleri aslında saçlarını kızıla boyamak isteyen bayanların bence ilk denemesi gereken renk. Hem tamamı kızıl renge göre çok daha az saçlarınızdan boya akar yani kullanımı daha kolaydır. Hem de kızıl renge alışıp alışamayacağınızı test etmiş olursunuz. Sizler için farklı saç boyaları ve karışımlar ile elde edilen kızıl kahverengi saç renklerini seçtim. Bu saç renklerini pek çok markada yer alan kızıl ve kahve içerikli saç boyalarında da bulabilirsiniz.
maroonb-1kestane_sac_krepe_10kestane_sac_krepe_11 maroonb-3

maroonb-4 maroonb-6
maroonb-7 maroonb-8 maroonb-10 maroonb-13 maroonb-14 maroonb-15
maroonb-16 maroonb-19 maroonb-20

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et