Tüm Saç Renkleri

Kız Çocukları İçin Ayakkabı Modelleri

Nedense Türkiye de her yer bayan ayakkabı mağazası ile dolu iken kız çocukları için ne ayakkabı ne de özel mağazalar yada tasarımlar görüyoruz. Sizler için bu alanda oldukça tanınmış bir tasarımcının sadece hanım kızlarımız için ( 7-12 ) yaş arası kız çocukları için tasarladığı ayakkabı modellerini sunmak istiyoruz.

Fiyatları 120 ile 200 tl arasında değişiyor.  Satın almak isterseniz  http://joyfolie.com/kiz-cocuk_ayakkabi_18 kiz-cocuk_ayakkabi_17 kiz-cocuk_ayakkabi_16 kiz-cocuk_ayakkabi_15

kiz-cocuk_ayakkabi_14 kiz-cocuk_ayakkabi_13
kiz-cocuk_ayakkabi_12 kiz-cocuk_ayakkabi_11 kiz-cocuk_ayakkabi_10 kiz-cocuk_ayakkabi_9 kiz-cocuk_ayakkabi_8 kiz-cocuk_ayakkabi_7
kiz-cocuk_ayakkabi_6
kiz-cocuk_ayakkabi_4 kiz-cocuk_ayakkabi_3 kiz-cocuk_ayakkabi_2 kiz-cocuk_ayakkabi_1

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et