Tüm Saç Renkleri

Kız Arkadaşım Benden Uzun

summer-lovers-2013-spring-and-summer-new-female-one-piece-dress-love-short-sleeve-t-shirt

Merhaba ben metin yaşım 15 kız arkadaşımın yaşı 14 benden bir yaş küçük olmasına rağmen boyu benden 4-5 cm kadar uzun. Ben 1.65 boyundayım kendisi 1.69 boyunda. Hem benden uzun olması hemde yaş olarak benden 1 yaş küçük olması bende kompleks yaratıyor. Arkadaşlarımın bazıları da bu duruma dalga geçiyor ve morelim çok bozuluyor. Kız arkadaşım bunu sorun yapmıyor ama ben çok sıkılıyor. Topuklu vs giymesini istemiyorum bazen bu nedenle kavga çıkıyor. Sizce ben daha fazla uzar mıyım onun boyunu geçer miyim?

 

CEVAP

Merhaba metin, öncelikle yalnız olmadığını bil senin durumunda pek çok erkek ve çift var. İyi olan şu ki yaşın daha boy uzaması için çok elverişli. Ayrıca kız arkadaşın 1 yaş küçük olmasına rağmen daha erken ergenliğe girdiğini var sayarsak boy uzaması daha yavaş olacaktır seninkinden. O nedenle 1 sene kadar bekle ve gör derim. Ancak 15 yaşında ve 1.65 boyunda olman ortalamanın gerisinde bir boyun olabileceğinin göstergesi bu konuda Boy Uzatma   konusunu okuyabilirsin.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et