Tüm Saç Renkleri

Kısa Sarı Saç Kesimleri ♥

2013 en trend saç modelleri arasında kısa sarı saç modelleri yer alıyor. Tabi ki çok beyaz olamayan saç rengi moda. Birçok ümlünün vazgeçemediği bir renk Ayrıca sarı saçlar kumral tenli bayanlara, açık ve beyaz tenli bayanlara yakışır. Ünlülerden örnek alacak olursak: Victoria Becham, Jessica Alba gibi ünlüler kullanıyor ve onlara çok yakışıyor.

kısasarısaçkısasarısaç (1)kısasarısaç (2)kısasarısaç (3)

kısasarısaç (4)kısasarısaç (5)
kısasarısaç (6)kısasarısaç (7)kısasarısaç (8)kısasarısaç (9)kısasarısaç (10)kısasarısaç (11)
kısasarısaç (12)kısasarısaç (13)kısasarısaç (14)kısasarısaç (15)63rd annual primetime emmy awards - arrivalskısasarısaç (17)kısasarısaç (18)kısasarısaç (19)kısasarısaç (20)kısasarısaç (21)kısasarısaç (22)kısasarısaç (23)kısasarısaç (24)kısasarısaç (25)kısasarısaç (26)kısasarısaç (27)kısasarısaç (28)kısasarısaç (29)

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et