Tüm Saç Renkleri

Kısa Saç Kesimi Modelleri

Uzun saçlarınızdan sıkıldıysanız, kendinize değişik bir görünüm ve hava kazandırmak istiyorsanız, “yaz geldi artık uzun saç sıkıntı” diyorsanz ya da bambaşka nedenlerle saçlarınız için kısa saç kesim modelleri düşünüyorsanız, bu yazı tam da size göre! Kısa kesim saç modellerinin modası neredeyse hiç geçmiyor. Özellikle de yuvarlak yüz hatlarına sahip bayanlara yakışan kısa saç modellerinin kullanımı da oldukça kolay. Saçlarınızı kısacık kestirdiken sonra isterseniz bir çılgınlık yapıp, aralarına pembe, kırmızı, mor vs. gibi renklerde boya da yaptırabilirsiniz. Ya da çok açık renklerde sarı tonlarını da saç aralarına ya da saçın belli bir kısmına uygulayabilirsiniz.

kısa-saç-kesimi-modelleri-1 kısa-saç-kesimi-modelleri-2 kısa-saç-kesimi-modelleri-3 kısa-saç-kesimi-modelleri-4

kısa-saç-kesimi-modelleri-5 kısa-saç-kesimi-modelleri-6
kısa-saç-kesimi-modelleri-7 kısa-saç-kesimi-modelleri-8 kısa-saç-kesimi-modelleri-9 kısa-saç-kesimi-modelleri-10 kısa-saç-kesimi-modelleri-11 kısa-saç-kesimi-modelleri-12
kısa-saç-kesimi-modelleri-13 kısa-saç-kesimi-modelleri-14

kısa-saç-kesimi-modelleri-15

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et