Tüm Saç Renkleri

Kısa Kesim Saç

Saçlarınız ne renk olursa olsun bayanlar için kısa saç hayatınızın belli bir döneminde mutlaka uygulamanız gereken bir saç kesimi zira farklılık her zaman bir kadını daha çekici kılar. Ayrıca uzun saçın mı kısa saçın mı size daha çok yakışacağını denemeden bilemezsiniz. Özellikle Avrupa ve amerika da son derece populer olan kısa saç kesimleri sarışın bayanlara çok yakışmakta. Kısa saçlara da uygulanabilen balyaj (ombre) biraz daha ustalık gerektiriyor. Kuaförünüze saçlarınızı kestirirken örnekler ile verdiğimiz saç kesimleri ve renklerini uygulatabilirsiniz.
pixie-kesim-33 pixie-kesim-34 pixie-kesim-35 pixie-kesim-36

pixie-kesim-37 pixie-kesim-38
pixie-kesim-39 pixie-kesim-40 pixie-kesim-41 pixie-kesim-42 pixie-kesim-43 pixie-kesim-44
pixie-kesim-45 pixie-kesim-46 pixie-kesim-47 pixie-kesim-48 pixie-kesim-49 pixie-kesim-50

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et