Tüm Saç Renkleri

Kısa Kesim Saç Bayan

Bayanlar için kısa saç modellerinde Pixie , küt ve bob kesimler yapılırken özellikle amerika ve avrupada son derece populer olan pixie Kesimi Türk bayanlar pek tercih etmiyor sanırım sebebi uzun saçı daha güçlü ve güzel bulmamışz ancak bazu yüz tiplerine ve vucut yapısına kısa saçlar çok daha hoş gitmekte. Sizler için en güzel kısa kesim saç modellerini derledik.
pixie-kesim-51 pixie-kesim-52 pixie-kesim-53 pixie-kesim-54

pixie-kesim-55 pixie-kesim-56
pixie-kesim-57 pixie-kesim-58 pixie-kesim-59 pixie-kesim-60 pixie-kesim-61 pixie-kesim-62
pixie-kesim-63 pixie-kesim-64 pixie-kesim-65 pixie-kesim-66 pixie-kesim-67 pixie-kesim-68 pixie-kesim-69 pixie-kesim-70 pixie-kesim-71

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et