Tüm Saç Renkleri

Kısa Evlilikler – Zerrin Özer ve Göz Yaşı

Çok uzun yıllardır müzik piyasasında bulunmayan sahnelerde yada Televizyon programlarında da görmediğimiz Zerrin Özer özel hayatı ile her zaman olduğu gibi haberlere, magazin programlarına konu olmaya devam ediyor. En son sağlık durumu ve Zengin ve ünlü kadınları dolandıran Murat Akıncı ile yaşadığı evlilik ile gündeme geldi.

Zerin Özer’in daha önce iki evlilik yaptığını ve bu evliliklerinin iki seneden fazla sürmediğini hatırlatalım. Levent Süren (e. 2006–2008), Alper Önal (e. 1990–1991) sonrasında zenci sevgilisinden tutun da kendisinden pek çok sevgili konusu ile magazin dünyasında sürekli gündem olan Zerrin en son yaşadığı Dolandırıcı – Koca davası ile hala magazin gündeminin konusu.

kısa evlilikler - zerrin özer ve göz yaşı 1

Melenkoli dediğimizde akla ilk gelen isimlerden birisi olan Zerrin Özer bir ses şarkı – yarışma programındaki kahkahaları ile gündeme oturmuştu. Ancak özel hayatında her zaman inişli çıkışlı bir süreç yaşayan Zerrin hanım özellikle sevdiği adamlar – Sevgilileri ve hatta kocaları ile de hem ayrılık – Hem hüzün hem de trajediler yaşamaya devam etti.

kısa evlilikler - zerrin özer ve göz yaşı 2

Henüz 20’li yaşlarda şarkıcılığa ilk adım attığı zamanlarda genç bir hippi gibi giyinirken dahi kilo sorunu Yaşayan Zerrin Özer bu kilo sorununu hiç bir zaman aşamadı. Aşırı kiloları ve kiloya bağlı tansiyon – Bel fıtığı ve özel yaşantısındaki düzensizliği nedeni ile de sürekli yaşadığı depresyon sorunları nedeni ile sağlık durumu her zaman kötüye gitti.

kısa evlilikler - zerrin özer ve göz yaşı 3
kısa evlilikler - zerrin özer ve göz yaşı 4
kısa evlilikler - zerrin özer ve göz yaşı 5

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et