Tüm Saç Renkleri

Kısa Bot Modelleri

Bu botların fiyatları ortalama 54 dolar yani yaklaşık 100 tl civarında .. Ancak üzülerek belirtmek isteriz ki Türkiyede bulunmuyorlar. Amerikada bulunan bir e-ticaret sitesi. yurt dışına gönderim yapıyorlar ancak kargo ücretlerini satın almak istediğinizde öğrenebiliyorsunuz. Bazı modellerin benzerleri farklı markalar altında var ancak bazı modellerin bir benzerini bu marka haricinde bulamazsınız. Size satış linkini veriyorum. Bot modelleri 2013-2014 sezonuna ait.

Link
kisa_bot_modelleri_11 kisa_bot_modelleri_10 kisa_bot_modelleri_9 kisa_bot_modelleri_8

kisa_bot_modelleri_7 kisa_bot_modelleri_6
kisa_bot_modelleri_5 kisa_bot_modelleri_4 kisa_bot_modelleri_3 kisa_bot_modelleri_2 kisa_bot_modelleri_1

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et