implant
Tüm Saç Renkleri

Kırmızı Ojeli Tırnaklar ve Renkleri

Tırnaklarda kırmızı renk oje kullanımı oldukça risklidir arkadaşlar. Çok çarpıcı ve iddialı bir renk olduğu için parmak uzunluğunuz, parmak kalınlığı, tırnak yapınız, yaşınız, giydiğiniz kıyafet ve rengi hatta nerede kullanacağınız bile çok önemlidir.

Kırmızı Renk Ojeler Kimlere yakışır.

Arkadaşlar kırmızı renk yaşınızı büyük gösterir o nedenle 30 yaş üstü kadınlara daha çok yakışmaktadır. Kırmızı renk cinselliği, seksi olmayı, çekiciliği çağrıştıran bir renktir. Sırf kırmızı ruj ve kırmızı oje kullandığı için arkadaşları tarafından eleştirilen çok genç kız gördüm arkadaşlar. O nedenle tercih yaparken dikkatli olun derim.

En ufak bir hatayı bellen eden kırmızı ruj kısa ve biçimli tırnaklara mükemmel bir şekilde sürülmelidir.

implant

Canlı kırmızı renkler beyaz tenli kadınlara daha çok yakışmaktadır.

Kırmızı Oje hala oldukça avangart görülebilmektedir. O nedenle Kırmızı ojenin tonu’da ve tamamlayacağınız kombin de çok önemlidir. Kırmızı oje renklerini klasik Olarak gören kadınlar da çoktur.

Kimlere Yakışmaz

Kısa – tombul tırnaklara pek yakışmadığını söyleyebiliriz. Uzun Tırnaklarda genellikle abiye kıyafetler üzerine tercih edilmelidir.

Tavsiye Edilen Kırmızı Oje Markaları

flormar 381 

Rimmel london 320 rapid ruby

Essie really red

Kırmızı Oje Tırnaktan Nasıl Çıkartılır

Kırmızı ojeleri çıkarmak gerçekten zordur dahası, ojeyi sürdükten belli bir süre sonra kuruduğunu zannetmenize rağmen tırnaklarınızın değdiği her yerde kırmızı izleri görmek de can sıkıcı olabilir.

base veya top coat kullanmadığım halde, bulaştırmadan çıkartmak için her seferinde pamuğun temiz yüzünü kullanıyorum. temiz yüzü dediysem de arkalı önlü değil yüz pamuk harcamıyorum. önce bir tırnağa asetonlu pamuğu bastırıp birkaç saniye bekliyorum, asla tepiştirmeden. sonra yavaş, tek hamlede ve tek yöne yani uca doğru çekiyorum pamuğu. sonra kenarda falan kaldıysa da asla çıkarmaya çalışmadan diğer parmağa geçiyorum. pamukta bir tırnak büyüklüğünde bir kırmızı izimiz oluyor. o izin olmadığı, beyaz bir yere geçip aynı şeyleri tekrarlıyorum her parmağa. en son temiz bir pamuğu asetonlayıp kalanları çıkartıyorum. tırnak sararması, kırmızımsı kalıntılar, renk değişimi falan olmuyor. her koyu renkte aynı şeyi yapıyorum. disk değil normal bildiğimiz pamukla israf olmadan, açık renk oje çıkarır gibi çıkartıyorum. 

Kaynak: Suslusozluk.com/kate

Kırmızı Ojeli Eller

Ayaklar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et