Tüm Saç Renkleri

Kim Kardashian Sarı Saç Renkleri

Kim Kardashian dünyanın en populer magazin yıldızlarından. Latin güzel aslında tam anlamı ile esmer bir hatun. Saçları  tamamen siyah, gözleri kahverengi, doğal olarak kaşları da koyu renk. Ten rengi de koyu buğday tonunda. Yani Türkiye de bu tonlarda olan bayanların sarı saç kullanması fazlaca abes görünse de tüm dünya da bu oldukça yaygın kullanılıyor. Saç örneklerine baktığımız da aslında Çok açık (platin sarısı ya da civciv sarısı diyebiliriz) Renklerin Kim Kardashian’a yakışmadığı çok net görülebiliyor. Ancak koyu kahve saçlarının uçlarına yaptırdığı sarı tonlarda (bazen de karamel) saç renkleri ona farklı ve çok hoş bir görüntü sağlıyor. Eğer sizde bu tarz tonlarda iseniz örnek olarak inceleyebilirsiniz.kim-kardashian-blonde
kim-kardashian-blonde3 kim-kardashian-blonde5 kim-kardashian-blonde8

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et