Tüm Saç Renkleri

Kim Kardashian Elbise Modelleri ve Giyim Tarzı

Her hareketi ile dünya basınında büyük yankı uyandıran Kim Kardashian giyindiği her kıyafetle de adından sıkça söz ettiriyor. Son zamanların en çok beğenilen vücut tarzına da ismini veren bayan kum saati vücutlu ne giyse yakışıyor (muş). Siz de Kim Kardashian’ın vücut yapısını ve giyim tarzını beğeniyor musunuz?

kim-kardashian-elbise-modelleri-ve-giyim-tarzi kim-kardashian-elbise-modelleri-ve-giyim-tarzi1 kim-kardashian-elbise-modelleri-ve-giyim-tarzi2 kim-kardashian-elbise-modelleri-ve-giyim-tarzi3

kim-kardashian-elbise-modelleri-ve-giyim-tarzi4 kim-kardashian-elbise-modelleri-ve-giyim-tarzi5
kim-kardashian-elbise-modelleri-ve-giyim-tarzi6 kim-kardashian-elbise-modelleri-ve-giyim-tarzi7 kim-kardashian-elbise-modelleri-ve-giyim-tarzi8 kim-kardashian-elbise-modelleri-ve-giyim-tarzi9 pregnant kim kardashian parties at life star nightclub

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et