Tüm Saç Renkleri

Kilolu olmak ve Moda

kilo_depresyonKilolu bir bayanın kendi kilosundan memnun olması bunu bir övünç kaynağı olarak görmesi mümkün mü? Evet ama çok nadir. Kilo özellikle bayanlar için ( hele ki yaşınızda 50’nin üstü değilse) genç ve güzel görünmenizde çok önemli bir sorun. Üzerinize kıyafet bulamamanız ayrı bir sorun beğendiğiniz hiç bir model size uymayacaktır. Hiç bir zaman zayıf bir bedenin vücut hatlarına kavuşamayacağını bilmek sizi strese sokar ve daha sonra depresyona girersiniz. Depresyona girdiğinizde kendinizden iyice nefret eder, çaresiz hisseder ve kendinizi iyice bırakırsınız. Kendinizi suçlayarak cezayı kendinize verir, rahatlamak ve can sıkıntınızı gidermek için iyice yemeklere, abur cuburlara saldırırsınız. işte bu kısır döngünün içinde kalmaktır biraz da kilolu olmak. İradeye hakim olmak bazen çok kıymetli bir karakter özelliği olabiliyor.  Bu nedenle sağlığınız ve mutluluğunuz için bir kere daha düşünün hanımlar. Siz çok güzel bir bayansınız, dişinizi sıkın, kendinize yenilmeyin ve bunu herkese ıspatlayın.

Bu konuda örnek bir yazı

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et