Tüm Saç Renkleri

Kilolu Bayanlar için beyaz kıyafet seçimi

kilolu bayanlar için beyaz kıyafet seçimi 1

Beyaz giyildiğinde kilolu görüneceğinizi düşünmeniz yanlıştır. Mesela kalçalarınızdan şikayetçi iseniz altınıza koyu renk bir pantolon giyip üzerini beyaz giyebilirsiniz. Ya da ne kadar kilonuz olursa olsun başta aşağıya bembeyaz giyindiğinizde kilonuz ortaya çıkmayacaktır. Özellikle problem yaşadığınız yer örneğin karın bölgeniz orayı bir kuşak, kemer ve ya aksesuarla kapatırsanız hem rahatlıkla beyazı kullanıp hem de kilonuz saklayabilirsiniz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et