Tüm Saç Renkleri

Kılcal Damar Tedavisi

Kılcal damar problemi toplumda hemen hemen her yaştan bireylerde görülebilmektedir. Öyle ki oranı daha az olsa bile çocuklarda dahi görüldüğü olmaktadır. Kılcal damar problemi olarak adlandırılan durum kılcal damarların farklı şekillerde belirgin hale gelerek fiziksel görünümde hoş olmayan izlere sebep olmasıdır. Bu izler kimi zaman kılcal damar çaplarında artışlar şeklinde olabilirken kimi zaman da ince cilt benine benzer görünümde kılcal damar genişlemesi durumları ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

kılcal damar tedavisi 1

Kılcal Damar Şikayetleri Neden Ortaya Çıkar

Kılcal damarların aşırı belirginleşerek oluşturduğu bu görünüm bozukluğuna birden fazla olay sebep olabilmektedir. Genetik hastalıklar, travma, hormonal bozukluklar ( fazla östorojen), metabolik rahatsızlıklar, güneş ışınlarına kontrolsüz ve aşırı şekilde maruz kalmak bu sebeplerin başında sayılabilirler. kılcal damar tedavisi ataköy ile kılcal damarlar sebebiyle ortaya çıkan görünüm bozukluğundan kurtularak daha estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tedavi Yöntemleri

Bu tip görünüm bozukluğuna yol açan problemlerin tedavisinde kullanılan etkili yöntemlerden biri thulium lazer ile leke tedavisi olarak gösterilebilir. Thulium lazeri birbirinden farklı lekenin giderilmesi için etkili olarak kullanılmaktadır. Kılcal damar problemi dışındaki bu lekelere örnek olarak yaşlılık lekeleri, kadınlarda görülen düzensiz şekilli renk koyulaşmaları verilebilir.

Thulium Lazerin Avantajları

Thulium lazer diğer lazer çeşitlerin kıyasla birçok avantaja sahiptir. Bu avantajların başında daha az yan etkiye sahip olması sayılabilir. Diğer lazer uygulamaları hastaların üzerinde birçok yan etkiye sahipken thulium lazer çok daha az yan etki riskine sahiptir. Thulium lazer için sayılabilecek bir diğer avantaj ise pratik olmasıdır. Çok kolay ve pratik seanslarla uygulama sağlanabilir.

Son olarak da thulium lazer hastalara daha az seansta sonuç verir. Yani diğer lazer uygulamalarıyla sonuç alınan ya da tedavi tamamlanan sürelerden çok daha kısa sürelerde thulium lazer ile etkili sonuçlar almak mümkündür. Bütün bu avantajlar thulium lazeri ön plana çıkarmaktadır. cilt lekesi tedavi fiyatları uygulamanın yapılacağı merkeze göre değişiklik göstermektedir. Bu merkezin sahip olduğu imkanlar, merkezin kullandığı tedavi yöntemleri ve bu tedavi yöntemlerinde kullanılan cihazların tipleri, kaliteleri fiyatları değiştirebilen faktörler arasında sayılabilir.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et