implant
Tüm Saç Renkleri

Kibarlı Ürünleri

Kibarlı; bitkisel gıda takviyeleri satan ve insan sağlığına yararlı olabilecek bitkisel ürünler geliştiren bir kuruluş olarak uzun yıllardır gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmet vermekte, pek çok şehirde doğal sağlık ürünleri bayisi açan firma özellikle bitkisel gıda takviyeleri ürünleri satışı yapmaktadır.

Ürün Gamı

Panax, Reishi Mantarı, Omaflex, Omadur, K1, K3, K2, G1, S1, K5, E1, Aritex, D1, Glabra, H1, P1, P1 Kapsül, Seretan Kapsül, T1, Zk Kapsül ,Zk DHA, Marine Lipid, Kibarli Avicen, Çörekotu Ruşeym, Cemre Zencefilli, Form spring, Ozon Yağı, Omega3

İzin ve Belgeleri

Ürün gamında tamamen bitkisel gıda takviyeleri satan %100 doğal bu ürünlerin Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiş olduğunu görüyoruz.

implant

Tarım bakanlığından takviye edici gıda izni bulunan Kibarlı ürünleri %100 doğal ürünler içeren ve tamamen orjinal olan (patentleri alınmış ) ürünler sattığını belirtmektedir.

Ürünleri İçeriği

İçeriğinde yabancı maddeler, alkol, uyuşturucu, tütün mamullerinin bulunmaması önemli bir bilgi olmakla birlikte doğal olarak yetişen çoğunun yabani bitkilerden elde edildiği ürünlerin özel formüller ile elde edildiği bilinmektedir.

Etkileri

Bu ürünlerin kullanma talimatı dikkate alınarak ve düzenli olarak kullanılması oldukça önemlidir, Gıda takviyeleri; Cinsel isteksizlik, kötü kolestrol seviyesinin düşürülmesi, duygu durum bozuklıkları, zayıflama, kalp ve damar sağlığı, yüksek tansiyon gibi rahatsızlıklarda yardımcı gıda takviyesi olarak kullanılabilir.

Fiyatları

Ürünlerin fiyatları ürün çeşitliliğine göre değişmekle birlikte ortalama 55 ile 180 tl arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgiyi Kibarlı ürünleri web sitesinden elde edebilirsiniz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et