Tüm Saç Renkleri

Kibarlı Panax

Uzun yıllardır gıda takviyesi ürünleri satan kibarlı firmasının ürettiği Panax adlı ürün firmanın en çok satış yaptığı ürünlerin başında gelmektedir. Panax Dr.Hakan Özkul tarafından geliştirilen tamamen bitkisel bir gıda takviyesi olup içerisinde kore gisengi, çoban çökerten bitkisi, yeşil yulaf ektresi gibi bitkisel ürünler bulunmaktadır.

İçeriği
Kibarlı Panax ürününün içeriği; Kore Ginsengi (Panax ginseng) Ekstresi, Çoban Çökerten (Tribulus terrestris) Ekstresi, Yeşil Yulaf (Avena Sativa) Ekstresi, Magnezyum Strearat E470b (Stabilizör) Bitkisel Kapsül(Hidroks Propil Metil Selüloz E464)

kibarlı panax 1

Bir kapsül’de yer alan besin değerleri
Kore Ginsengi (Panax ginseng) Ekstresi: 150 mg, Çoban Çökerten (Tribulus terrestris) Ekstresi: 400 mg, Yeşil Yulaf (Avena Sativa) Ekstresi: 200 mg

Kullanımı; Şayet bir hastalığınız varsa kullanmadan önce mutlaka doktora danışmanızda büyük önem vardır. Doktorlar hastalığınızın derecesine, tipine göre varsa yan etkilerini de dikkate alarak en sağlıklı kararı kendisi verecektir. Kalp – damar rahatsızlığı, kanser, böbrek yetmezliği gibi çok önemli rahatsızlıklarınızda her türlü ilacın ve hatta yediğimiz gıdaların ve gıda takviyelerinin de yan etkisi olabileceğini düşündüğümüzde sağlığınız açısından kullanmadan önce doktora danışmanız hayati bir öneme sahiptir.

Tarım ve köyişleri bakanlığından onaylı olan, patenti ve izinleri alınmış olan Panax’ın içeriğinde yer alan bitkilerin özellikle cinsel gücü arttırıcı, erkeklerde kısırlık ve iktidarsızlığı kadınlarda ise adet düzensizliği yine kısırlık gibi sorunlarda etkili olan özellikte (çoban çökerten ve yeşil yulaf ) olduğu bilinmektedir. Tabii ki gıda takviyeleri gibi ürünleri satın almadan önce tüm izinlerinin alınıp alınmadığı hatta bir sağlık sorunu nedeni ile kullanıyorsanız sağlık bakanlığından onaylı olup olmadığını mutlaka araştırmanızı öneriyorum. Zira düzenli kullanımlardan sonra vücudunuzda olumlu bir etkisi olabileceği gibi olumsuz etkilerinin de olabileceğiniz göz ardı etmeyiniz. Uzun süreli kullanımlar ve özellikle bir rahatsızlık nedeni için kullanılıyorsa sürekli doktor kontrolü, doktor danışmanlığını ihmal etmemeniz gerektiğini de belirtmek isterim.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et