Tüm Saç Renkleri

Keratinli Kaynak Nedir? Nasıl Yapılır?

keratin_kaynakTeknolojik olarak bir ekleme ve birlestirme yöntemidir. Saçlari uzatmak ve yoğunlastırmak için etkili bir çözümdür. bununla birlikte kaynak yöntemiyle gölge, röfle, balyaj yapilabilecegi gibi, farkli aksesuarlarla saçlara cok farkli modeller verilebilir.
insan bunyesinde zaten bulunan bir maddenin saca zarar vermesi soz konusu olamaz. saca takilmasi ve sökülmesi teknik araçlarla yapildigi icin oldukca hijyeniktir
nasil uygulanir ve uygulama suresi nedir?
tamamen hijyenik bir ortamda makine yardimi ile en son teknoloji kullanilarak uygulanir. isi verilen keratin maddesi, kisinin kendi saciyla, ilave edilecek saçı birleştirir. uygulanacak saçın yoğunluğu ve uzunluğuna göre 1 ila 4 saat arasinda işlem sonuçlanır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et