Tüm Saç Renkleri

Kerastase Saç Bakım Ürünleri

Kerastase  Loreal’in özellikle  seçkin kuaför salonlarında satışını yaptığı ( Türkiye genelinde 400-500 satış noktası var) Son derece pahalı saç bakım ürünleri sunan bir marka. Çok fazla mucize beklememek lazım ancak kullanıcıların yorumlarına göre yorgun ve boyalı yıpranmış saçları toprarladığı şampuanların özellikle etki olduğu söylenmekte. Ben’de bir kaç ürününü özellikle yaz ayları için kullanılan Prozinc ve saç bakım kremini kullandım.

Numaraları olduğunu belirtelim. 1-2 ve 3  3 numara en yıpranmış saçlar için özellikle saçlarınızı oryal ile açtıysanız ve lastik gibi oldu ise bakım için kullanabilirsiniz. ( Çok pahalı onda belirteyim) Alacağınız ürün ise Kerastase Nutritive 3 numaralı olanı alacaksınız (tabii çok yıpranmış ise)
kerastase-sac-bakim1 kerastase-sac-bakim2 kerastase-sac-bakim3

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et