Tüm Saç Renkleri

Kemer Kullanım Modelleri

   Kemerler, beli bol olan kıyafetler için amaçlanmış araçlardır. Ama tam olan kıyafetlerimize bir aksesuar eklemek, şıklığımıza detaylı şıklıklar katmak için de kullanılıyor. Pantolonlarla, elbiselerle, şortlarla kullanabileceğimiz farklı kalınlıkta ve renkte kemerler vardır. Kemerlerin toka kısımları taşlarla bezenmiş olabileceği gibi, farklı figürlerle de süslenmiş olabilir. Bu kadar çok çeşit kemer modeli varken, asıl önemli olan; “hangi kıyafetlerle hangi kemerler kullanılmalı?” sorusudur. Elbiselerin genellikle bel kısmına kemer takmak tercih edilir. Elbiseye uyumuna göre ince ya da kalın kemerler tercih edilebilir. Kısa şortlarla birlikte ise; kalın, tokası büyük kemerler tercih edilerek iyi bir uyum sağlanılabilir.

kemer-kullanım-modelleri-1 kemer-kullanım-modelleri-16 kemer-kullanım-modelleri-15

kemer-kullanım-modelleri-14

kemer-kullanım-modelleri-13 kemer-kullanım-modelleri-12

kemer-kullanım-modelleri-11 kemer-kullanım-modelleri-5 kemer-kullanım-modelleri-6 kemer-kullanım-modelleri-7 kemer-kullanım-modelleri-2 kemer-kullanım-modelleri-3
kemer-kullanım-modelleri-4 kemer-kullanım-modelleri-10 kemer-kullanım-modelleri-9 kemer-kullanım-modelleri-8

İlgili Yazılar

2 yorum

Öncelikle mrb siteniz harika hergün her dk takipteyim bağımlılık oldu artık

Cevapla

Merhaba Elif hanım. Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için 🙂

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et