Tüm Saç Renkleri

Kedi Desenli Babet Yap

Bu sene kedi şekilleri çok moda. Kedi desenli ayakkabılar geçen sene itibari ile trend olmaya başlamıştı fakat ardından kedi gözü baskılı elbiseler, kazaklar ve takılar da moda oldu ki bu moda hala devam ediyor. Eğer hala kedi desenli ayakkabılarınız yoksa kendi ayakkabınızı kendiniz yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için bir ‘kendin yap’ projesi dahil olmak üzere diğer ‘DIY’ kedi desenli babet modellerini paylaştık ki size daha fazla fikir versin. Artık kullanmadığınız veya eskiyen ayakkabı veya babetlerinizi trend bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 😉

1 2 3 4

5 6
7 8 cat-toe-shoes glitter kitty cat flats - collage 2

 

6f8f1fa3f4ee9752dd15f06e1205a78aglittery kitty cat flats -  glittered

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et