Tüm Saç Renkleri

Kate Hudson Saç Rengi

Saç rengi olarak en beğendiğim ünlülerden şimdi biraz analiz edelim Kate Hudson”ı. Kendisi açık buğday tenli, göz rengi , lacivert gözlü, Annesi Goldie Hawn’a benzerliği şaşırtıcı. Ancak annesinin gençken daha güzel olduğunu söyleyebiliriz bkz .

Gelelim saç rengine. Kendi saçı diplerden de anlayabileceğiniz gibi kahve rengi ama kendisini neredeyse her zaman balyajlı altın sarısında ve bazende küllü açık sarı ile gördük. Saç diplerini genellikle koyu renk bırakıyor ve bence bu onun daha doğal ve güzel görünmesini sağlıyor.
kate-hudson-sac-rengi-5 kate-hudson-sac-rengi-4 kate-hudson-sac-rengi-3 kate-hudson-sac-rengi-2

kate-hudson-sac-rengi-1

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et