Tüm Saç Renkleri

Kaşıkla Eyeliner Nasıl Çekilir?

Bu yazımızda sizlerle kaşık yardımıyla eyeliner nasıl çekilir onu göstermek istiyoruz. Unutulmaması gereken ilk şey, eyeliner sürdüğünüzde yaptığınız hatayı düzeltmek göz kalemlerine oranla daha zordur. Bu nedenle acele etmemeli, kirpik diplerinizi takip ederek hareket etmelisiniz. Eyelinerı sürerken en dikkat etmeniz gereken yer ise bitiş kısmıdır. Yüzünüze ilk bakıldığında ilgiyi en çok çeken nokta burası olacaktır. Gözünüzün ucundan yukarı doğru yapacağınız kısa,uzun,kalın veya ince kuyruklarla gözlerinizde ve makyajınızda istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. Göz kalemleri gün içerisinde akarken eyeliner ile uzun saatler harika bir makyaja sahip olabilirsiniz!

e601bb825bea80372848c046980c7481

http://www.youtube.com/watch?v=nv182EKJjIc

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et