Tüm Saç Renkleri

Kasık Bölgesinde Sivilce Ne Yapmalı?

sivilceSoru: Özellikle Kasık bölgelerimde  sivilceler var acaba ağda ile alındığı için mi? Ayrıca koltuk altlarımda da biraz var. Bunların oluşmaması için ne yapabilirim. Nasıl tedevi olur.

 

Cevap : Kasık bölgesinde oluşan  iltahaplı sivilceler  bir kaç farklı nedenden olabilir, sir ağdadan kaynaklanır ama bu tip sivilceler daha sonra küçülür ve kaybolur, eğer kalıcı ise, kıl dönmesi olabilir yada gizli şekerden dolayı olabilir. Kalıcı olanlar için dermatoloğa başvurmanızı öneririm. Cerrahi işleme gerek olabilir.

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et