Tüm Saç Renkleri

Karbonhidrat Diyeti

Karbonhidrat Diyeti nedir? Nasıl Uygulanır?

Bir çok diyeti deneyip de hem aç kalan hem de zayıflayamayan bayanlarımız için karbonhidrat diyetini ve hangi besinlerde ne kadar karbonhidrat var ve daha bir sürü bilgiyi derleyip hazırladık.Aç kalmadan zayıflamak için tek yapmanız gereken günlük karbonhidrat miktarını azaltmak.Vücuttaki yağların nedeni karbonhidratların yakılmayıp depolanması ile meydana gelir.Normal bir insanın günlük 70-75 ünite karbonhidrat alması gerekmekte.Bunun altında alan kişiler ise kilo verir.

Karbonhidrat miktarınızı günlük 40-50 arası tutarsanız istediğiniz kiloya kolayca ulaşabilirsiniz.Diğer diyetlerle aç kalıp sinirlerinin bozulmasından sa bizce bu diyet daha mantıklı.En çok karbonhidratı içeren şeker ve undan uzak durmanız gerekmekte.Bu diyette sıkça tüketilen yiyecekler balık,et,peynir,yumurta ve karbonhidrat değeri düşük sebzelerdir.

Bu diyet ile açlık hissinden kurtulacak kan şekeri değerinizi sabitlemiş ve böylece de ideal kiloya ulaşmış olacaksınız.3 öğün olup 15 gün de tam 5 kilo verebilirsiniz.Şimdi  bu 3 öğünde aç kalmadan neleri yiyebilirsiniz aşağıdaki tablodan inceleyiniz.

6

Ve aşağıdaki tablolardan da besinlerin karbonhidrat değerleri hakkında bilgi edinip beslenmenize daha çok dikkat edebilirsiniz.

543

21

Karbonhidrat Diyeti uygulayanların yaptığı yorumlar:

Ekşi sözlük Yorumları : Tıkla

Kadınlar Klübü Yorumları: Tıkla

Basından Yorumlar: Haftada iki gün diyeti

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et