Tüm Saç Renkleri

Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Karamel saç rengi açık bir ton olduğu için saçlarınız koyu bir renkte ise direk boyayı sürmeyin.Çünkü hiçbir sonuç elde edemezsiniz.Şayet saçınızda hiç boya yok ise altın karamel tercih ediyorsanız ilk yapışta boyanın rengi açma özelliği olmadığı için koyu kahve ve hafif kızılımsı bir renk elde edebilirsiniz.fakat saçınız açık tonlarda ise istediğiniz renk hemen tutar.
Saçlarınız boyalı ve koyu renklerde ise bir kaç kere renk açma işlemini uygulayıp daha sonra dilediğiniz karamel tonunu uygulamalısınız.Özellikle ardarda boyanmış siyah ve kızıl saç tonları mevcut ise karamele dönmeleri neredeyse imkansızdır ancak koyu kahve tonları meydana gelir.

karameli_sac_renkleri

kjujkkkkkk

kkk

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et