Tüm Saç Renkleri

Karamel Saç Rengi Hangi Tenlere Yakışır?

Bayanların saçları konusunda en çok sorduğu sorulardan biri de tenine uyumlu saç renklerinin hangileri olduğudur.Biz ise bu konuda karamel saç renginin hangi tenlere uyumlu olduğunu sizlere açıklıyoruz.Özellikle beyaz ten, kumral tenlere , açık tene daha çok gider. Karamel saç rengi bu yılın en çok yükselişte olan renklerinden birisi olmaya devam ediyor.Şimdi sizlere birkaç resimle sizlere karamelin tenlerine göre uyumunu içeren fotoğrafları göstereceğiz.

karameli_sac_renkleri

 

3 4 5

6 7
1 2

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Merhaba admin hanım ben saçlarımı 2,3,gün önce patlıcan moruna boyadım ama hiç yakışmadı. Saçlarımı değiştirmek istiyorum ama hangi renk bana yakışır ve yapacağım renk tutarmı lütfen bana kısa sürede yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et