Tüm Saç Renkleri

Kapatıcı Nasıl Uygulanmalı? (Videolu Anlatım)

Makyajda en önemli olan detaydır kapatıcı. Kapatıcı uygulanmadan tamamlanan makyaj her zaman eksiktir. Aydınlık ve berrak bir görünüm vermez. Özellikle göz altları, dudak ve göz çevresine mutlaka kapatıcı uygulanmalıdır. Kapatıcı seçerken ten renginizden en fazla 1-2 ton açık olmasına dikkat ediniz. Çok açık renk kapatıcı ruh gibi görünmenize neden olabilir. Özellikle renk farkının yoğun olduğu bölgelere daha yoğun uygulanmalıdır. Göz altlarınızda morlukların yada koyu renkli kısımların daha belirgin olduğu kısımlara yoğun diğer kısımlara az miktarda kapatıcı uygulanmalıdır. Aşağıdaki videoyu izleyerek daha doğru nasıl kapatıcı uygulanır izleyebilir ve fikir edinebilirsiniz..

 

 

 

ca0caf8991f3c9fbe52b296edba7fc74

 

  VİDEO:

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et