Tüm Saç Renkleri

Kalpli tırnak deseni boyama

Tırnaklarınıza kalp oje deseni yapabilmek için çıkartma olarak satılan desen motif kağıtlarını kullanabilirsiniz. Amazonda, gitti gidiyor ve benzeri sitelerde bu nail art motif kağıtlarını 10-15 tl’ye bulabilirsiniz.

Kırmızı bir kalp oje oldukça romantik görünür, özellikle sevgilier günü, evlilik yıl dönümleri, doğum günü gibi özel günlerde kullanabilirsiniz.. Yapılması aslında çok basit. İster  tırnak boyama makinası ile kalp kalıbı seçersiniz yada kendiniz bir ters kalp kalıbı yapıp dış tarafını boyarsınız 🙂

kalpli tırnak deseni boyama 1

Kalp Desenli Tırnak Modelleri

kalpli tırnak deseni boyama 2
kalpli tırnak deseni boyama 3
kalpli tırnak deseni boyama 4
kalpli tırnak deseni boyama 5
kalpli tırnak deseni boyama 6
kalpli tırnak deseni boyama 7

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et