Tüm Saç Renkleri

Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme

Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme

Bu yöntemle birçok insanın kilo verdiği ve uzmanlarımızın tavsiye ettiği bir diyet yöntemidir.Hangi gıda da ne kadar kalori var bu bilmeniz yeterli olacaktır.Bizler de sizler için bu yöntemin nasıl uygulanacağını ve hangi besinde ne kadar kalori bulunmaktadır, gibi birçok soruyu cevapladık.

Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Nasıl Verilir?

4En çok kullanılan zayıflama yöntemlerinden biri olmakla beraber.Her insanın kalori ihtiyacı farklıdır.Çok hareket etmeyen bir insanın daha az kalori alması gerekirken  sürekli hareket halinde olan bir insanın ise daha fazla kalori alması gerekmekte.Doğru yiyecek seçimleri ile aç kalmadan daha az kalori harcayabilirsiniz.

Vücut kitle endeksinizi hesaplayarak ortalama bir endekse sahip bir kadının günlük 2000 kalori alması gerekir. Zayıflamak isteyen bayanların haftada 1 kilo vermek için günlük 500 kalori daha az almaları gerekmekte.Bunu kolay bir şekilde yapabilmek için 250 kalori daha az beslenerek ve geri kalan 250 kaloriyi ise 1 saat yürüyerek, koşarak veya spor yaparak yakabilirsiniz.

Hangi gıdalarda ne kadar kalori var şimdi onları göreceksiniz.

321

 

Kalori ile Zayıflama  kullanıcıların yaptığı yorumlar:

Ekşi sözlük Yorumları : Tıkla

Kadınlar Klübü yorumlarıTıkla

Basından Haberler: Yaz Gelmeden Harekete Geçin

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et