Tüm Saç Renkleri

Kalın telli saç bakımı nasıl olmalı?

Kalın telli saçlara sahip olmak herkesin hayalidir. Kalın telli saçlarınız olduğunuz için mutlu olmalısınız. Tabi bakımı da bir hayli zordur bu saçların. Ama merak etmeyin sizlere kalın telli saç bakımı hakkında birkaç tüyo vereceğim.

Kalın telli saçlara sahipseniz çok fazla şampuan kullanmayın. Genelde saçların çok olmasından dolayı çok şampuan kullanmak gerekir gibi düşünülür. Bu tamamen yanlıştır. Sizin saçlarınız çok fazla yağlanmadığı için her gün şampuanlamanıza bile gerek yok. Kalın telli saçlara sahip olanlar kuru telli saçlar için olan şampuanları tercih etmeliler.

Kalın telli saçlar çabuk kurur. Bu yüzden saçınızın nem dengesini korumalısınız. Saç düzleştirici, fön gibi şeyleri çok fazla kullanmayın. Saçlarınızı kuruturken havlu kullanın. Evden çıkmadan önce yıkayın ve kendiliğinden kurumaya bırakın. Saçlarınızı tararken kabarmaması için büyük dişli tarakları tercih edin.

Saçlarınıza bakım olarak avakado ve badem yağı içeren şampuanları tercih edebilirsiniz.

 

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et