Tüm Saç Renkleri

Kalın Kemer Kombinleri

   Kemerler harika aksesuarlardır. Kıyafet kombinimizi bir yap-boz gibi düşünürsek, kemerler o yap-bozumuzun en göze çarpan ve en önemli parçalarından biridir denilebilir. Aslında her kıyafette illa kemer kullanılması gerek diye bir şey yok. Ama bazı kombinlere özellikle de kalın kemerler harika yakışmaktadır. Ben de bu yüzden bu yazımda kalın kemer kombinlerinden sizin için seçtiğim bir kaç öneriyi, sizlerle paylaşmak istedim. Ben özellikle süet ya da deri görünümlü kalın kemerleri tavsiye ederim ama tabi kombininize uygun en güzel kemeri seçmek sizin elinizde.

kalın-kemer-kombinleri-1 kalın-kemer-kombinleri-2

kalın-kemer-kombinleri-3

kalın-kemer-kombinleri-4

kalın-kemer-kombinleri-5

kalın-kemer-kombinleri-6

kalın-kemer-kombinleri-7 kalın-kemer-kombinleri-8 kalın-kemer-kombinleri-9 kalın-kemer-kombinleri-10 kalın-kemer-kombinleri-11

kalın-kemer-kombinleri-12

kalın-kemer-kombinleri-13

kalın-kemer-kombinleri-14

kalın-kemer-kombinleri-15

İlgili Yazılar

2 yorum

Konu ile alakalı değil ama yinede bir sormak istiyorum ben yırtık pantolon bulamadım ya bi türlü 🙁 acaba satan bi mağza yada site biliyor musunuz?

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et