Tüm Saç Renkleri

Kalıcı Dudak Makyajı Nedir, Nasıl Yapılır?

Kalıcı Dudak Makyajı Nedir?

Kalıcı Dudak Makyajı, ince dudaklara sahip olup bundan şikayetçi olan, dudaklarının renginden, dudak renksizliği ve estetik olarak duruşundan memnun olmayanların düzeltmek amacıyla tercih ettiği makyaj uygulamasıdır. Kalıcı dudak makyajı ile daha dolgun ve daha belirgin bir dudak çevresi elde edilip, istediğiniz görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

kalıcı dudak makyajı nedir, nasıl yapılır? 1

Kalıcı Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Kalıcı dudak makyajı uygulaması ile altı ay ya da bir yıl boyunca, hiç bir cerrahi operasyona gerek kalmadan renkli ve dolgun dudaklar elde edebilirsiniz.Dudak makyajı işleminde, seçilen rengin ten rengi, dudak rengi ve yüz hatlarına uygun olması gerekmektedir. Kalıcı makyaj uygulamasında steril ve tek kullanımlık iğneler ile kullanılmaktadır. İşleme başlamadan önce kalıcı dudak makyajı yaptırmak isteyen kişi dudak şeklini belirler ve lokal anestezi uygulanır, dudaklara uyuşturucu bir krem ile uyuşturulur. Ortalama 1 ya da 2 saat kadar süren Kalıcı dudak makyajı işleminde, anestezi işleminde sonra dudak çevresine bir kontur işlemi uygulanmaktadır. Bu işlemler bayanların dudaklarının daha kalın görünmesini sağlar.

kalıcı dudak makyajı nedir, nasıl yapılır? 2

Dudak Kontürü Renkleri

Kalıcı Dudak Makyajı ile, dudakların ruj sürülmediği zamanlarda bile dolgun görünmesi, dudaklarınıza yeniden şekil verip ya da ruj akma yada silinmesi gibi problemlere çözüm bulabilirsiniz. Dudak konturü uygulamasında doğal dudak rengi tonlarından, en moda dudak rengi tonlarına kadar dilediğiniz, kendinize en uygun rengi seçmekte özgürsünüz. Hiç bir yan etkisi olmayan dudak makyajı renkleri hem doğal hem de su bazlıdır. Dudak makyajı rengi olarak genelde toprak tonları ve gülkurusu rengi seçilse de bazı gösterişi seven bayanlar kırmızı tonlarında kalıcı dudak makyajı yaptırmaktadır.

kalıcı dudak makyajı nedir, nasıl yapılır? 3

kalıcı dudak makyajı nedir, nasıl yapılır? 4

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et