Tüm Saç Renkleri

Kalfalık Belgesi için aftan kimler yararlanabilecek

kina-sacDeğerli kuaför dostlarım ,Kocaelinin Gebze ilçesinde mesleki eğitim merkezinde öğretmenim.Okul eski ismi çıraklık eğt.mrk. olarak ta biliniyor.
Okulumuz 1986’dan bu tarafa 3308 sayılı kanun gereği Kalfalık,Ustalık ve Usta Öğreticilik belğesi veriyor.GEBZE MEM’de Bayan Kuaförü mesleği 04-08-1991 tarihinde ,Erkek Beberliği mesleği 16-01-1997 tarihinde Cilt bakımı ve güzellik uzmanlığı mesleği 23-07-2000 tarihinde kapsama alınarak belge verilmeye başlanmıştır.Genel aflarda belge alabilmek için bu tarihlerde 18 yaşını dolduranları kapsar.
Bu konularla ilgili sorularınız varsa ben burdayım.Selam ve sevgiler.

Muzaffer ÇETİN GEBZE MEM.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et