Tüm Saç Renkleri

Kalçalaları geniş Kadınlar nasıl giyinmeli?

kalçalaları geniş kadınlar nasıl giyinmeli? 1Bedenini tanıyorsan, hangi bölgenin iyi hangi bölgenin kötü göründüğünü biliyorsan kusurlarını daha hızlı örtebilirsin. Basenlerin genişse sımsıkı bir pantolon giymenin yanlış olacağını sende bilirsin. Dümdüz inen kalçanı belli etmeyen, boru paça pantolonları kullandığında sende giydiklerinden memnun oluyorsundur. O zaman kesinlikle vücuduna uygun olanı giymeli olmayanlar da ısrar etmemelisin. Örneğin pileli değil kloş etek giymeyi tercih etmen senin için iyi olacaktır. Ya da düz inen, kalçayı çok çıkartmayacak bir etek hoş görünecektir. Jarse ile yapılmış elbiseler seni olduğundan kilolu gösterecektir. Beyaz renk vücudunun tüm kusurlarını meydana çıkaracaktır. Ancak uzun kalçanın örtecek şekilde inen bluz, gömlek ve dikey çizgili elbiseler senin daha zayıf algılanmana sebep olacaktır. Yürürken ve otururken dik durmak kişiyi daha zayıf gösterir. Koyu renkli kıyafetler ve hafif kumaştan dikilmiş olanlar daha zayıf görünmenizi sağlar. Düz inen pantolonlar sizi daha uzun gösterir.

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et